- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
1
Fajny obraz dziś w autobusie. Wszyscy bez maseczek a jeszcze w piątek zupełnie inaczej. Boimy się wirusa czy mandatów?
1
@bartekvisca Zero odpowiedzialności.
0
@bartekvisca ja sie nie boje niczego
4
@bartekvisca nosili to źle, nie noszą niedobrze.
0
@tristan87 Jakiej odpowiedzialności? Skoro nie trzeba to po co nosić?
0
@joloskyy Jeszcze jak nosili? 99% nosiło pod brodą albo z nosem na wierzchu. Efekt taki sam.
0
@konrad1661 No właśnie na tym odpowiedzialność polega, że robisz coś słusznego bez zewnętrznego przymusu.
0
@Persyfl Ale co w tym jest słusznego? O to właśnie pytam
0
@konrad1661 To, że noszenie maseczek ogranicza rozprzestrzenianie się wirusa, a tym samym zmniejsza ryzyko zarażenia przez noszącego i pozostałych.
0
@Persyfl Mam nadzieje, że będziesz nosił maseczkę do końca życia. Nawet kiedy pandemia covid minie to nadal będą towarzyszyć nam będą inne wirusy którymi niechcący mógłbyś zarazić innych. Mam nadzieje ze będziesz odpowiedzialny.
0
@MysticCat Jak to mówią "każda matka dba o swoje dzieci" :)
0
@Persyfl Okej czyli rozumiem, że będziesz nosił maseczkę do końca życia:) cieszy mnie to niezmiernie bo nie będziesz mnie narażał na zachorowanie na mnóstwo rozmaitych chorób przenoszonych droga kropelkowa. Nie podejrzewam Cię też abyś chciał chronić społeczeństwo przed Covid a przed innymi patogenami już nie. To by była straszna hipokryzja a hipokryta przecież nie jesteś.
0
@MysticCat To, co rozumiesz, a czego nie, to osobna kwestia.
0
@Persyfl Doskonale rozumiem to co piszesz. Nie staraj się robić z kogoś idioty na sile bo sam na niego wychodzisz.
0
@MysticCat Ja robię? To ty piszesz :)
0
@Persyfl Nie ośmieszaj się ;)
0
@MysticCat Robię, co mogę. Nawet nie cytuję twoich tekstów.