- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
9
Tak z ciekawości sobie sprawdziłem staty MSN i BBC z czasów, kiedy cała szóstka grała w La Lidze jednocześnie (3 sezony, 2014/15-2016/17) i wygląda to następująco:
Messi - 158m, 153g, 53a, 1,30 G+A/mecz
Suárez - 147m, 121g, 55a, 1,20
Neymar - 145m, 90g, 42a, 0,91
Ronaldo - 148m, 154g, 42a, 1,32
Bale - 106m, 45g, 28a, 0,69
Benzema - 130m, 69g, 15a, 0,66
Przecież to jest deklasacja. Tylko na papierze była "walka" MSN vs. BBC, a w rzeczywistości, na murawie z naszą trójcą tylko Ronaldo rywalizował. Benzema nie miał podjazdu do El Pistolero, a Bale do Neymara. Swoją drogą G+A na mecz Messiego, Suáreza i Ronaldo to niezły odlot.
6
@P33ck coś takiego jak BBC wymyślono tylko dlatego, że w Barcelonie było MSN. Cristiano robił swoją robotę, to prawda i właściwe było porównywanie Ronaldo do Messiego - to jeszcze miało rację bytu. Natomiast porównywanie Neymara do Bale'a czy Suareza do Benzemy (w ówczesnej formie) to był jedynie mało zabawny żart. Gdzie Rzym a gdzie Krym... ale oczywiście prześcieradła musiały sobie znaleźć swoją odpowiedź na MSN więc akurat literki się złożyły w popularną stację.
1
@P33ck BBC szału nie robiło, ale wiadomo, że media to naciągały, bo liga się lepiej sprzedawała. Bale często leczył kontuzje, Benzema był innym piłkarzem niż dzisiaj. W tamtym Madrycie James robił dobrą robotą, ale po 2 świetnych sezonach zniknął.
1
@panczo co ty bredzisz człowieku XDD BBC "powstało" przed MSN...
0
@Maciej1078 nie zmienia to faktu ze BBC no nie miało zbytnio podjazdu do MSN
0
@Maciej1078 mistrzu... w pierwszym sezonie przybycia Bale'a do Realu, nie miał on pewnej i pierwszoplanowej pozycji w zespole. Więcej od niego zagrał choćby Di Maria (2376 minut vs 2069) więc jakie BBC w momencie, kiedy jedno B nie ma pewnego i ugruntowanego miejsca w pierwszym zespole ? BBC może sobie i powstało bo literki się złożyły, ale hype'owane było w momencie jak narodziło się MSN.
0
@panczo mistrzu... Di maria w tamtym sezonie grał w pomocy XDD
0
@panczo idąc twoim tokiem myślenia Suarez w pierwszym sezonie też zagrał tyle minut co Bale bo przez praktycznie pierwszą połowę sezonu był zawieszony za gryzienie
0
@panczo więc nwm co ty chłopie próbujesz sobie wyjaśnić tym majaczeniem
0
@panczo ale jak już chcesz sobie coś wmawiać to przynajmniej nie wprowadzaj innych w błąd, taka rada na przyszłość ,naura ;)
0
@Maciej1078 najpierw może, ogarnij działanie forum, bo pisanie czterech postów pod rząd jak Ci jakaś światła myśl przez czaszkę przejdzie to nie jest najlepszy pomysł xD reszta to brednie, szkoda komentować xD pzdr