La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

7


Jeszcze tylko pół godzinki! :)

0

@Ojciec5tkidzieci Kogo obstawiasz?

0

@Barcanajlepszyteam JSW 3:1. ZAKSA ma zadyszke ostatnio.

1

@Ojciec5tkidzieci ja stawiam że awansuje ZAKSA chyba jednak, ale dziś wygra Jastrzębski

0

@Ojciec5tkidzieci jaki jest regulamin tzn dwumecz i co decyduje ?

0

@wlodek54 Kto bedzie lepszy w dwumeczu. Jak dzis JSW wygra tak jakby za 3 pkt, a za tydzien ZAKSA tez za 3, to w Kedzierzynie bedziemy swiadkami złotego seta.
Finał to bedzie jeden mecz.

0

@Ojciec5tkidzieci to chyba po ptokach

0

@wlodek54 Zobaczymy co pokaze JSW w rewanżu. ZAKSA ma jednak super zaliczke po dzisiaj. Dodatkowo patrzac na jej postawe, to nazywajmy rzeczy po imieniu - zdemolowała rywala.

0

@Ojciec5tkidzieci szkoda ze trafili na półfinał , mogło byc tak ze finał by rozgrywali , ja i syn za Resovią

0

@wlodek54 To w pierwszej rundzie play-off na 99%Twój klub zmierzy się z moim Zawierciem.:)

0

@Ojciec5tkidzieci do ilu zwyciestw graja ?

0

@wlodek54 Do 2 wygranych spotkan. Nie ma tu zasady wygranej za 2 lub 3 pkt jak w LM.

0

@Ojciec5tkidzieci ok , dzięki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?