La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

1

Fajnie jakby Polska zagrała na Mundialu z Katarem, nawet nie chodzi ze to najłatwiejszy przeciwnik z 1 koszyka ale chyba nigdy z nimi nie graliśmy, w dodatku rywal dość egzotyczny

konto usunięte

0

@Herato Brazylia najlepiej i pokaz Joga bonito w wykonaniu naszych Orłów

5

@Herato A ja mam natomiast fleszbeki z Korei i Japonii, gdzie Ci pierwsi byli pchani przez sędziów i takie wały szły (w fazie pucharowej), że to głowa mała.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho No tym to raczej nie pomoze nic.
Wyczuwam kompromitację i srogie baty

Tego tez im życzę

0

@Danny Gaucho Masz racje ale wtedy internet nie był tak popularny jak teraz i opinia publiczna by ich zjadła :)

0

@Rust_Cohle @Herato Oby, oby. Już i tak wystarczająco dużo kontrowersji jest przy okazji tego, że Katar w ogóle jest gospodarzem.

1

@Danny Gaucho
+1 , przypomnijcie sobie również Piłkę Ręczną i co się z Katarem działo.

konto usunięte

1

@Herato mecz z gospodarzem mundialu? Oby nie, bo im zawsze pomagają i to nie tylko ściany;)

konto usunięte

1

@Barca1992
Nam na Euro 2012 nikt nie pomógł xD

konto usunięte

2

@bartas97 nam nie dało się pomóc:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?