La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

2

A wy jakiegoś piłkarza reprezentacji Polski przeprosiliście po meczu ze Szwecją? Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. Nie rozumiem tych, co krzyczą, że przepraszają piłkarza X za to, że kilka miesięcy temu go krytykowali i powiedzieli np., że nie ma miejsca dla niego w kadrze. Jeśli grał źle, to należało go skrytykować, to chyba oczywiste, ale nie rozumiem, dlaczego po czasie, gdy nagle zagra dobry mecz, ktoś mówi, że przeprasza za to, co mówił wcześniej.

4

@Sau_Ron Jak Krychowiaka krytykuję od 4 lat, tak dalej go krytykuję. Moim zdaniem nie powinien być zawodnikiem pierwszego składu, żadne wywalczenie rzutu karnego tego nie zmieni.

2

@Sau_Ron mam podobne odczucia. Wykorzystali błędy przeciwników przy czym oni nie wykorzystali naszych. Spoko ale nie ma się czym zachwycać albo kogoś przepraszać

2

@skubi99 U nas jest tak, że jeden dobry mecz zmienia sytuację piłkarza o 180 stopni, nawet jeśli grał tragicznie przez ostatnie cztery. DOŚWIADCZENIE przede wszystkim :)

1

@Sau_Ron @Bykunn Z drugiej strony gdyby nie powoływać każdego piłkarza który zagrał słabo kilka spotkań . To byśmy grali połączenia polskiej ligi i Lewandowskim.

2

@PatrykBarca Tu nie chodzi o to czy powoływać, czy nie, tylko o to, że nie rozumiem, czemu ktoś przeprasza zawodnika za słuszną krytykę w ostatnich meczach. Dla mnie to jest dziwne. To tak jakby jeden mecz >>>> kilka poprzednich.

1

@PatrykBarca nie no wiadomo ze powoływać. Ale też nie wybielac. Jak zagrają naprawdę dobry mecz wybiegany, techniczny bez wylewów to można się bić w piersi. A nie jak zagrali padakę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?