La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

3

Dziwię się, że ludzie mają jeszcze nadzieję. To co nasi pokazują na turniejach błaga o pomstę do nieba. Jak zawsze media napompuja balonik i później wyjdą na boisko z łopatą gnoju w gaciach i tyle będzie z tych mistrzostw.

2

@Dieselzor ah no tak. Chyba się popłaczę i nie będę oglądał Polski na MŚ bo w ostatnich latach im nie szło. Dzięki za rady

0

@Dieselzor A Euro 2016?

0

@Wilczeq Nie mówię o tym czy masz oglądać, tylko już niektórzy ich widzą jak z grupy wyszli. Takie to typowe jak co każde mistrzostwa.
@Pawlak1992 No faktycznie w ciągu 20 lat zaszaleli.

0

@Dieselzor "tylko już niektórzy ich widzą jak z grupy wyszli"

A ty już widzisz jak z grupy nie wyszli. Czym się od nich różnisz, skoro sam jeszcze przed mistrzostwami już przepowiadasz jakiś scenariusz, zamiast poczekać na rozwój wypadków?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?