La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1587 Culés

0


Gdyby nie ta przebrzydła komuna.. Genialnie wygląda dziś Warszawa, niczym amerykańskie miasto ze snów. A w planach kolejne dziesiątki wieżowców, w samej Warszawie ale też w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku itd.
Progres ten kraj zalicza wprost niesamowity od ostatnich 20 lat

konto usunięte

0

@Wilczeq ogólnie jak dla mnie to taka Warszawa za 20 lat będzie ostatnim miejsce do życia jakie można byłoby wybrać. Już jest mnóstwo korków, a jak zwiększy się masowo liczba ludzi, dzięki np. obecnemu napływowi Ukraińców, to tylko ludzie którzy uwielbiają wieczny hałas, korki, tłumy ludzi, wieczny pęd będą chcieli tam mieszać. W pewnym momencie w rozwoju danej metropolii następuje przesilenie.

1

@Kurkmen Nie można zapominać też o minusach ale rozwój widać na każdym kroku. Nie każda metropolia kończy jak Detroit, które zgadza się z twoim opisem ;)

konto usunięte

0

@Wilczeq nie chodzi o to, że skończy jak Detroit. Chodzi o to, że liczbowo będzie tam naprawdę ciężko żyć w komfortowy sposób, chyba że uważasz iż życie w 20 piętrowym bloku to komfort. Rozwija się, to fakt niezaprzeczalny, ale komunikacyjnie i liczbowo będzie tylko gorzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?