La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

1

Milik po zerwanych więzadłach wrócił w rekordowe 4 miesiące, ale wiadome jak to się dla niego skończyło. Druga noga przeciążona i za chwilę strzeliły w drugim kolanie. Jak Bielik wrócił, to teraz prawdopodobnie Moder wypadnie. Ehh, a to dwóch gości na których powinniśmy na lata budować środek pola.

1

@Uukasz_93
Mam wrażenie że ogólnie sporo mamy problemów z tą konkretną kontuzją w ostatnich latach wśród reprezentantów i graczy aspirujących do gry w kadrze. Przecież jeszcze Kapustka, Białek, Góralski czy Dawidowicz czy wspomniani Milik i Bielik

2

@meteo100 Marcin Kamiński też miał w 2019. Rafał Wolski 3 razy zrywał, Niezgoda 2 razy. Gdyby nie to, to przecież też piłkarze którzy znacznie więcej mogli osiągnąć. Żurkowski też miał zerwane, Dąbrowski z Pogoni, który też przecież swego czasu aspirował do kadry też 2 razy miał zrywane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?