La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

15

Gerard Pique:

"Miałem wtedy 18 lat i siedziałem w szatni z takimi piłkarzami jak Ruud van Nisterlooy, Ryan Giggs czy Rio Ferdinand. To było tuż przed jednym z moich pierwszych meczów na Old Trafford. Denerwowałem się jak cholera."

"Siedziałem koło Roya Keane. Szatnia nie jest duża, stykaliśmy się w zasadzie nogami. Była cisza, większość z nas była mocno skupiona. I wtedy dało się usłyszeć delikatną wibrację. Nie jakąś głośną, delikatną. Niestety to był mój telefon, który zostawiłem w spodniach wiszących wtedy ...nad głową Roya."

"Irlandczyk nie mógł się zorientować, skąd ten dźwięk i zaczął się rozglądać po szatni jak psychopata. Wyglądał dosłownie jak Jack Nicholson w "Lśnieniu". Zaczął wrzeszczeć i pytać, czyj to telefon. Cisza. Pytał dalej. Cisza. Zapytał po raz trzeci:

"Czyj k**wa p***lony telefon dzwoni!!??".

Wydukałem z siebie, że to mój, przyznałem się, przeprosiłem. Roy wtedy całkiem stracił głowę, myślałem że zes*am się ze strachu. Teraz jednak myślę... że to dobre. Żyjemy w czasach, w których dzieciaki stale wpatrują się w telefon. W United, w szatni Roya to nie miało prawa przejść."

[Twitter]

konto usunięte

1

@Hubsao ciekawe, czy teraz jak zadzwoni w szatni telefon np. Gaviego, to Pique im cos mówi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?