La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1886 Culés

8

20

@Kgorecki2500 no niestety czysty przykład zabicia demokracji używając narzędzi demokratycznych. Demoralizując i przekupując emerytów i najsłabiej wykształconych da się wygrać wybory zawsze.

25

@chosenone Brzmi znajomo xd

1

@Barcanajlepszyteam no brzmi bo nasi się wzorują na rosji i węgrzech, niestety coraz bardziej widać, że zmanipulowanie całkowicie jednej grupy społecznej (patrz emeryci) przekłamuje faktyczne nastroje polityczne.

2

@Kgorecki2500 piesek Putina

konto usunięte

6

@chosenone zawsze gdy demoliberałowie wygrywają wybory, to jest to zwycięstwo demokracji. Zawsze gdy ktoś przeciwny demoliberalizmowi zwycięża wybory, to jest to zwycięstwo przekupionych emerytów i najsłabiej wykształconych. Paradne :) Ale to kolejny dowód, że to nie o demokrację wam chodzi.

12

@Death_voice To przeczytaj jak wyglądają media na Węgrzech i sam oceń, jeśli potrafisz zrobić to obiektywnie.

Jeśli w każdym miejscu Radia, TV, prasy będe ci mówił że:
- jak przegram to bedzie wojna z Rosja
- jak przegram to zabiora wam socjal

Do tego nie dam możliwości zdementować tego przez opozycje. To jak myślisz jak zagłosuje naród, nie mówię o młodych z dostępem do neta. Tak obiektywnie oceń, u nas tylko TVP jest rządowe, tam wszystko.

konto usunięte

1

@Death_voice Naprawdę, doczytaj trochę o działaniach Fideszu i dlaczego ciężko nazywać ich zwycięstwo w pełni demokratycznym, choć tak, wybrała go - raczej ;) - większość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?