La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1



Polecam obejrzeć każdemu. :)

1

Ciekawy temat, problem jest taki że jedni chcą sprzedać nasze zasoby przykładowo Rosji i Niemcom A drudzy dla USA I Izraela.

1

@zmiana_plana w końcu jesteśmy "Polinem". Zaorac ich wszystkich.

0

@ElPonczato ciężki temat bo te elity itp pewnie wszystko dobrze zaplanowane mają, Noi mają władzę nad społeczeństwem. Natomiast dziwne że nikt publicznie nie zadaje trudnych pytań politykom odnośnie właśnie tych zasobów . Polska jest pomiędzy młotem a kowadłem jedni chcą trzymać z Rosją I Niemcami, drudzy trzymać A co za tym idzie sprzedać w ręce USA i Izraela

2

@zmiana_plana nie bez powodu podczas IIWŚ niemcy i ruskie powybijali polskie elity. Wiedzieli co robią. Teraz ich "spuscizna" rządzi i dzieli Polska. Dla Naszego narodu nie ma już ratunku.

1

@ElPonczato dokładnie dobrze zaplanowana akcja bo po 1WŚ Polska szybko stawała z kolan, Cud nad Wisłą I się przestraszyli, 2 WŚ to najgorsze co się mogło dla nas wydarzyć. Straciliśmy my wszystko. Jedynie co się zmieniło że do niedawno okradali nas Niemcy I Rosjanie, a teraz oddajemy wszystko USA I dla Izraela

0

@ElPonczato światem rządzą takie organizacje itp służby specjalne mają wszystko dobrze zaplanowane mają technologię I wiedzę którą ukrywają przed nami. Nowy Porządek Świata, a nasz rząd już zawsze będzie musiał dla kogoś innego pracować A nie dla nas Polaków I dla Polski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?