La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

5

Będą kolejne unijne sankcje na Rosję, według źródeł bloomberg Komisja Europejska chce miedzy innymi zakazu importu rosyjskiego węgla ( nie będzie sankcji na ropę i gaz)

(Emotka clowna)

1

@Joe_Pesci Nie mogą w tym momencie dać sankcji na ropę i gaz -.- To jest serio dość proste do zrozumienia.

4

@Joe_Pesci Embargo na ropę i gaz wywaliłoby inflację do poziomu sufitu. Cena baryłki na giełdzie z pewnością przekroczyłaby 150 dolców. Na szczęście politycy UE mają w sobie wizję realizmu i na tym podejmują decyzje.

5

@Joe_Pesci gdyby UE zakazała ruskim oddychać to pisalibyście, że żenujące bo nie zakazała im srać.

1

@tobiasson92 Gdybyśmy z miejsca odcięli się od surowców z Rosji to za chwilę niezadowolenie społeczne z powodu cen byłoby tak ogromne, że wszystkie sankcje by się skończyły i to pod naciskiem własnych obywateli. Nagle by się Mariupole i Bucze nie liczyły gdyby najtańszy chleb był po 10zł. Trzeba to robić z głową

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?