- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
0
Kiedyś o to pytałem, ale pytanie wymaga aktualizacji :)
Może ktoś polecić jakiś kurs Excel do poziomu zaawansowanego? Mógłby obejmować VPA, dobrze by było, przynajmniej jakieś podstawy tego.
Cena? Nie wiem ile są warte, ale do 2 stówek jakby się zamknęło, byłoby super. Może być po polsku lub po angielsku :P
1
@bartas97
VBA:) nie VPA, jest sporo osób co prowadzi takie kursy, w tym ja, jeśli stawka 100PLN/h ci pasuje napisz na priv
0
@lucca87
Miałem na myśli VBA, a napisałem VPA. Powiedz mi, ile godzin jest potrzebnych, tak mniej więcej, żeby opanować podstawy VBA?
0
@lucca87 nie no tyle to nie dam.
1
@bartas97
potrzebne ci to do pracy? ciężko powiedzieć bo ja widząc z praktyki w pracy rzadko korzystam z VBA, mam napisane kilka skrótów z których korzystam na co dzień/ napisane raz mi wystarczają
myślę że o wiele ważniejsze są skróty, optymalizacja paska szybkiego dostępu, funkcje tekstowe, formuły tablicowe, tabela przestawna, proste funkcje sumy warunków
już stosując skróty czy to dotyczące formatowania czy formuł można znacznei przyśpieszyć pracę
bo na końcu najważniejsze jest aby przekaz w Excelu był prosty i zrozumiały dla odbiorcy informacji a wiele osób o tym zapomina
0
@lucca87
Nie muszę być super ogarnięty w VBA, po prostu chciałem zaznajomić się z tym narzędziem, żeby wiedzieć co do czego.
Sam kurs Excela i tak mam zamiar wykupić, żeby ogarnąć większość tych funkcji, które niedługo mogą być mi potrzebne.
1
@bartas97
w ciągu jednego spotkania byłby w stanie ci pokazać i przekazać jak podstawowe funkcje (np formatowanie można) sobie ustawić w pasku szybkiego dostępu + podstawowe skróty klawiaturowe
1
@lucca87
Spróbuję w tym pogrzebać, poszukać info, ale być może się odezwę, będę pamiętał. :)