- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
7
"Niemcy wielokrotnie powtarzali, że nigdy nie wystąpią przeciwko Rosji z powodu wyrzutów sumienia, jakie mają po II wojnie światowej. Czy jednak dziś pamięć o nazistowskim ludobójstwie nie powinna sprawić, że staniesz na czele pomocy Ukrainie? To jest twój polityczny i moralny obowiązek."
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
11
@Kgorecki2500 tacy sami barbarzyńcy jak ruscy. Jeszcze w takim ZDF piszą/mówią "polskie obozy". Ha tfuuu
1
@Kgorecki2500 Donald Tusk? TOP.
2
@macio_944 TOP of the all buraki on our world
3
@DamianBarcaCule Ano tak, zapomniałem że prawdziwi Polacy muszą zawsze hejtować Donalda choćby nie wiem co :)
Für Deutschland!
0
@Majkel34 ale gdyby napisali że niemieckie powiedziałabyś że Niemcy anektują tereny polskie;)
0
@Kgorecki2500 Oni nie mają żadnych wyrzutów sumienia a interesy. Każdy na widok cierpienia ludzi i dzieci w Ukrainie wysłałby co się da aby ich bronić. Tylko nie niemcy I do tego zasłaniają się takimi stwierdzeniami. To po co produkują tyle broni ?!!
0
@Borneo ale głupi wpis. Nie nie napisałbym tak. Gdyby pisali "niemieckie" pisaliby prawdę. Rozumiesz?
0
@Majkel34 nabijam się z tej niemieckiej nagonki bo wiadomo że jest to element polityki orowadzonej przez pis. szukania wroga w tym przypadku wroga zewnętrznego.Czyli czysty przykład dziel I rządź.Wykorzystuje się tu narzędzie polityki historycznej w tym wypadku na tapetę idzie rząd niemiecki ale też obok Macron aby wygrała le pen.Aby stała się drugą osobą w ue.Z racji tego że jedt przeciw obecności nato w w Europie środkowo wsch.Jest za wpływami rosyjskimi na ukrainie,Krym ma być rosyjski a ue powinna się rozpaść i jest opłacana prze. Bank rosyjski. To morawiecki z pisem chcą umieścić ruskiegiego agenta wysoko we władzach ue.Aby prowadzić do takich zmian aby autokracja w Polsce rozkwitła. Z tąd jedno z narzędzi to polityka historyczna służąca temu aby cały czas Niemcy nienawidzić i wprowadzać anty ue nastroje.Jak widać wojna ukraińsko rosyjska im nie przeszkadza.Towarzysz morawiecki robi swoje.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 tego kut..a zawsze