- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
0
Pomaga wam coś ashwagandha? Ja stosuje 2 miesiąc i nic a nic
0
@PodkarpackiKibic Kibicom Barcelony tylko pomaga
1
@PodkarpackiKibic Również 2 miechy brałem i nic a nic, wersja z 30mg witanolidów na tabletkę. Zaleca się żeby zrobić teraz co najmniej miesiąc przerwy do następnej kuracji, ale powiem Ci że brałem ją tylko ze względu na stres, który zdecydowanie zajebiście się zwalcza i uodparnia na niego ćwiczeniami oddechowymi, polecam gorąco na YT znajdziesz ^^
2
@PodkarpackiKibic a standaryzowane? to tak nie działa doraźnie, raczej długofalowo i raczej nie aż tak bardzo widocznie, ale działa
0
@PodkarpackiKibic mi amantadyna lepiej pomogła.
0
@Bobo25 amarena mówisz? trzeba spróbować
0
@PodkarpackiKibic pomaga i to bardzo
Tylko zależy czego oczekujesz
Mi nie była potrzebna do snu bo zawsze szybko zasypiam ogólnie nie mam z tym problemu
Natomiast jeśli chodzi o redukcję stresu
Czy wpływ na układ nerwowy to po prostu top
Do wszystkiego podchodzisz na luzie dodatkowo szybciej sue regenerujesz więc można więcej swirowac ;p
0
@kryhaa Ja zacząłem stosować wlasnie zeby mniej się stresować i żeby przede wzystkim być wyspanym jak wstane ale nic mi to nie daje
1
@PodkarpackiKibic to nw
wiadomo nie na każdego musi o działać poza tym ma jeszcze inne profity niz te które wymienilismy
Ja zauważyłem działanie dopiero po jakimś czasie ( teraz juz ci nie powiem po jakim )
I tez nie jestem gosciem który jakos mocno by sie czymkolwiek stresował ale jak czegos nie lubie (najcześciej jakis przedmiot w szkole,jakieś zadanie do wykonania ) to nie jestem w stanie sie zmusic zeby tam pojsć, zrobic to
a dzieki ashwie bez jakiegokolwiek rozważania, zastanawiania sie po prostu to robię
także jak dla mnie super sprawa :D