- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
10
Że co? Trauma z powodu braku syren...
Pani radna z PiS-u z sejmiku województwa zachodniopomorskiego w formie
@macio_944 @marcin62 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca @Kgorecki2500
1
@tomek8756 pisowiec jest odklejony od rzeczywistosci? nowe, nie znalem
2
@tomek8756 Ja mam traumę przez działania polskiego rządu. I co teraz?
2
@marcin62 Nie to co lewicowiec.
Komentarz usunięty
1
@tristan87 kazda skrajnosc jest odklejona, ale po co mieszac lewice do watku o pisie?
0
@tristan87 Komentarz trochę na nie na miejscu.. najlepiej jest nic nie robić,nie narzekać na rząd,bo po co..
Najlepiej nic nie robić
Ps:post nie jest o Lewicy a o PiS-ie, chociaż polityka społeczna PiS-u jest pw pewnien sposób nie na miejscu
Ps:poza tym nie przebije poziomu odlklejenia i dziadostwa obecnego rządu
1
@marcin62 ludzie z PiSu są odklejeni, tak tylko porównałem.
0
@tomek8756 Jak lubisz to narzekaj, mam to gdzieś. Prawda jest taka, że nic nie możesz, tylko narzekać na obecną sytuację.
0
@tristan87 Przed edycją posta nie widziałem Twojego ostatniego komentarza.. ludzie głównie piszą o pIS-ie ,bo to oni rządzą teraz i biorą odpowiedzialność za to się teraz dzieje
Ps: jestem Polakiem, więc lubię narzekać;)
Po prostu w sumie trzeba poczekać do następnych wyborów, może coś się wtedy zmieni
1
@tomek8756 I oby się zmieniło:)
To nie był atak w twoją stronę.
1
@tristan87 No oby coś zmieniło, trzeba być dobrej myśli ;)
"To nie był atak w twoją stronę."
Wszystko jest w porządku,nie potraktowałem tamtego komentarza jako jako atak w moją stronę;)
0
@tomek8756 to był sarkazm...ludzie xD
Jeśli nie, to odkelejnie level DOKŁADNIE taki sam jak tych, co chcieli nie robić tych syren.
Moim zdaniem nic nie zaszkodzi, jak przez minutę 2 razy w roku będą wyły syreny z okazji Powstania Warszawskiego a także Katastrofy Smoleńskiej.
Obie potworne tragedie.