La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

10

Że co? Trauma z powodu braku syren...
Pani radna z PiS-u z sejmiku województwa zachodniopomorskiego w formie


@macio_944 @marcin62 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca @Kgorecki2500

1

@tomek8756 pisowiec jest odklejony od rzeczywistosci? nowe, nie znalem

2

@tomek8756 Ja mam traumę przez działania polskiego rządu. I co teraz?

konto usunięte

2

@marcin62 Nie to co lewicowiec.

Komentarz usunięty

1

@tristan87 kazda skrajnosc jest odklejona, ale po co mieszac lewice do watku o pisie?

0

@tristan87 Komentarz trochę na nie na miejscu.. najlepiej jest nic nie robić,nie narzekać na rząd,bo po co..
Najlepiej nic nie robić
Ps:post nie jest o Lewicy a o PiS-ie, chociaż polityka społeczna PiS-u jest pw pewnien sposób nie na miejscu
Ps:poza tym nie przebije poziomu odlklejenia i dziadostwa obecnego rządu

konto usunięte

1

@marcin62 ludzie z PiSu są odklejeni, tak tylko porównałem.

konto usunięte

0

@tomek8756 Jak lubisz to narzekaj, mam to gdzieś. Prawda jest taka, że nic nie możesz, tylko narzekać na obecną sytuację.

0

@tristan87 Przed edycją posta nie widziałem Twojego ostatniego komentarza.. ludzie głównie piszą o pIS-ie ,bo to oni rządzą teraz i biorą odpowiedzialność za to się teraz dzieje
Ps: jestem Polakiem, więc lubię narzekać;)
Po prostu w sumie trzeba poczekać do następnych wyborów, może coś się wtedy zmieni

konto usunięte

1

@tomek8756 I oby się zmieniło:)
To nie był atak w twoją stronę.

1

@tristan87 No oby coś zmieniło, trzeba być dobrej myśli ;)
"To nie był atak w twoją stronę."
Wszystko jest w porządku,nie potraktowałem tamtego komentarza jako jako atak w moją stronę;)

0

@tomek8756 to był sarkazm...ludzie xD
Jeśli nie, to odkelejnie level DOKŁADNIE taki sam jak tych, co chcieli nie robić tych syren.

Moim zdaniem nic nie zaszkodzi, jak przez minutę 2 razy w roku będą wyły syreny z okazji Powstania Warszawskiego a także Katastrofy Smoleńskiej.
Obie potworne tragedie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?