La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

1

De Bruyne o Atletico.

"Goście z Hiszpanii przez całe spotkanie nie oddali ANI JEDNEGO STRZAŁU, jakiegokolwiek. Mieli zaledwie 29 procent posiadania piłki, nie wywalczyli żadnego rzutu rożnego. Jedna wielka murarka.

„The Citizens” do 70. minuty nie potrafili przebić się przez ten mur, aż wreszcie Kevin De Bruyne trafił do siatki po podaniu Phila Fodena.


Belgijski skrzydłowy nie ukrywał swojego zaskoczenia postawą Atletico. – To dla nas normalne, że nasi rywale ustawiają się bardzo defensywnie, jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Pierwszy raz jednak zagrałem przeciwko zespołowi, który wyszedł na boisko w ustawieniu 1-5-5-0, bez napastnika. W takich okolicznościach bardzo trudno było znaleźć wolną przestrzeń. Dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy stwarzać więcej sytuacji i w końcu jedną z nich wykorzystaliśmy – komentował De Bruyne."

https://weszlo.com/2022/04/06/de-bruyne-kpi-z-atletico-pierwszy-raz-rywal-zagral-bez-napastnika/

0

@koksik2700 zaraz, zaraz tam była pierwsza armata Koemana na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?