La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

8

Panie i panowie, żeby Auba zaistniał, to musi dostawać piłki. A ile on ich dostał w ostatnich dwóch meczach?
Nie rozumiem krytyki. To on ma jak Messi wracać po piłkę na swoja połowę i rozgrywać?
Nie otrzymał żadnego prostopadłego podania ani wrzutki, by w ogóle mógł się pokazać.
Jak graliśmy szybko piłką i co rusz szły piłki w pole karnym, to z tego korzystał, a teraz?
Lipa...

1

@norbi77 No Auba ma przyklejonych do siebie 3 typów cały czas, takze nie wiem po co go krytykować XD, Levante przechodzi na obronę na 5 obrońców i zagęszcza środek, nie ma jak ich zaatakować, jedynie wrzutki.

1

@pawello10 A nawet wrzutki nie docierają.

1

@norbi77 Według mnie powinni teraz przerzucić siły na dośrodkowania Alby i Dembele, wprowadzić Luka de Jonga i moze strzeli co z główki, albo niech walą jakoś z dystansu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?