La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

1

Nie sądzicie że Lewandowski w Polsce jest trochę za mało doceniany? Jeszcze w 2010 roku marzyliśmy aby mieć napastnik klasy światowej jak chociażby Drogba czy Rooney a on ich przebił.

Robert jest 3 najlepszym strzelcem w historii LM gdzie 10 lat temu gdyby ktoś tak powiedział że jakiś Polak zajmie takie miejsce to został by wyśmiany, jak dla mnie docenimy go dopiero jak skończy karierę i fajnie było by go jeszcze zobaczyć w Barcy, mielibyśmy wtedy środowe mecze w TVP :)

2

@Herato MOim zdaniem jest przeceniany, wystarczy poczytać la ramble.

konto usunięte

1

@Herato @pawello10 W zasadzie to obaj macie racje xD

0

@Herato jest mało doceniany ale myślę że przez to że Polacy nie lubią jak ktoś odnosi sukces i jak jest go wszędzie dużo

0

@Herato Raczej jest jak najbardziej doceniany, tylko banda frustratów internetowych wylewa swój szlam ma niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?