- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 894 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 894 Culés
3
Kurde, szkoda tych błędów Mendyego w pierwszym meczu z Realem, ale chyba jeszcze bardziej szkoda niewykorzystanych sytuacji takich jak Lukaku miał, czy Ziyech, albo strzał Mounta z dystansu. Jakby był wynik 2:3 to trochę inna sytuacja, bo to jednak tylko 1 bramka różnicy, a Chelsea stwarza sobie sporo sytuacji tylko czasami gorzej z wykończeniem (mecz z Realem i mecz z Southampton - idealne przykłady. W obu mieli sporo sytuacji i tylko w jednym większość wykorzystali).
Chciałbym jutro o tej porze cieszyć się z awansu mojego drugiego ulubionego klubu i tego życzę wszystkim innym kibicom Chelsea, kibicom Barcy, którzy chcą odpadnięcia Realu i wszystkim pozostałym, którzy tego chcą :D
0
@DaPidejpi Lukaku Średniak
3
@DaPidejpi Spójrz w drugą stronę, Vinicius mógł wykorzystać sytuację, Benzema również 100% sytuacji nie wykorzystał.
1
@DaPidejpi Jak Chelsea coś ustrzeli w pierwszej połowie i nic nie stracą to moim zdaniem szanse dla Chelsea są ogromne, że przejdą dalej. Real można fizycznie zajechać, bo widać było, że w pierwszym meczu w drugiej połowie padli fizycznie
0
@Image Nie padł tylko bronił wyniku... bo 3:1 to dobra zaliczka
1
@PodkarpackiKibic ja mówię o sytuacjach przy wyniku 1:3, którym mecz się zakończył wiec trochę inna sytuacja
1
@PodkarpackiKibic Można bronić wyniku kontrolując mecz, a Real nie kontrolował niczego i dawał mnóstwo sytuacji Chelsea. Benzema błagał o zmianę z powodu zmęczenia, Vinicius ledwie biegał, a nie mówie juz o Kroosie, bo on wypluł płuca w pierwszej połowie..
0
@Image Oglądaliśmy inny mecz
Komentarz usunięty przez użytkownika