La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

0

A co byście powiedzieli na Hallera w Barcy? W Ajaxie bardzo dobre liczby osiąga, w LM na 8 meczów 11 goli. Ma 27 lat i spokojnie pogra jeszcze 6-7. Wiek idealny dla piłkarza, podobny do tego w jakim Luisito do nas przychodził.

konto usunięte

4

@AlexDark00 Zależy za ile. Ze względu na jego przeszłość są pewne wątpliwości. Do 35 milionów tak, bo i lepszych opcji jak na lekarstwo.

0

@Khajio Wydaje mi się, że nie byłby drogi. Powiedzmy około 30-40 mln wydaje się kwotą, na którą nas stać, a Ajax by się zgodził.

0

@AlexDark00 Szkoda, że nie podobna jakość do Luisito ;)

konto usunięte

0

@AlexDark00 No to tak. Ciekawsze opcje zaczynają się dopiero od 45-50 milionów. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, a wtedy ma się utalentowanego technicznie napastnika, który lubi budować akcje z drużyną.

0

@Pawel13sz Takiego piłkarza to na rynku nie ma i raczej dlugooooo nie będzie.

0

@Khajio A z tych ciekawszych to kto np?

1

@AlexDark00
jest on za słabym piłkarzem na Barcelonę, jestem też fanem Ajaxu i nie przekonuje on mnie jakością

konto usunięte

1

@AlexDark00 Jestem wielkim fanem Gouriergo i trochę mniejszym Davida, którzy w tej cenie powinni być dostępni. Ja lubię Hallera, ale ta dwójka już teraz prezentuje podobny poziom, przy czym jest sześć lat młodsza.

0

@Khajio A no tak jest ten Gouiri. Bardzo ciekawy zawodnik i David, którym dziwię się, że się nie interesujemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?