- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1699 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1699 Culés
2
0
@Emhyr Borna Sosa lub Ramy Bensebaini - dwa bardzo ciekawe transfery. Obu fajnie byłoby zobaczyć. Bensebaini może grać też na środku obrony jak i na defensywnym pomocniku. Ale raczej przejdzie do BVB
0
@Emhyr To dobry piłkarz, wart oczekiwanych pieniędzy. Szczerze mówiąc myślałem, że rzucą za niego 30-35 milionów po takich sezonach.
2
@Khajio przyblizysz jego profil ?
1
@Khajio Nie wiem czy możemy sobie pozwolić na rzucenie 25 mln na LO chyba że sprzedadzą kogoś ewentualnie wymiana
0
@Emhyr Też mam co do tego wątpliwości, ale tak patrząc tylko na standardy rynku, cena jest jak najbardziej adekwatna do umiejętności. Nie wiem jak z wymianą, ale Mislintat nie ma problemów sprowadzać za pieniądze graczy anonimowych czy z czyjejś szkółki.
1
@kryhaa Dobre pytanie. Na pewno bardzo dobry w ofensywie (wahadłowy w końcu), nazywany często w Niemczech królem crossów obok Kosticia. Ma jedną super zaletę, że jak widzi możliwość wbiegnięcia w powstałą lukę w formacji defensywnej rywali, to przeważnie zawsze ją wykorzystuje. To nie jest taki typowy boczny obrońca jak Robertson, czyli od linii do linii, grając przy kolejnej linii. Sosa bardzo, bardzo często lubi łamać z akcją do środka, przez co nie jest kolejnym bezmyślnym obrońcom, byle do końca i wrzucić. No i jak Kostic ma to coś, przez co wszystko potrafi przechodzić przez niego. W tej formie myślę, że jest niewiele gorszy od Angelinio w swoim prime. W sumie to dobre porównanie. Taki Angelinio mający 15 centymetrów więcej, czyli dostaje i traci kilka zalet przez wzrost.