La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

konto usunięte

14

Zwróćcie uwagę że od kilku meczów gorzej wyglądamy pod względem fizycznym. Nie potrafimy narzucić naszego tempa gry z czego byliśmy dumni z naszego zespołu. Dzisiaj to Eintracht był zespołem pod każdym względem lepszym a głównie dzięki świetnemu przygotowaniu motorycznemu. Zespół który ma kilku reprezentantów Hiszpanii czy też innych nacji nie powinien w tak prosty sposób tracić bramki. Niestety jak brakuje mocy w nogach to takie błędy się zdarzają. Xavi narzucił naszej drużynie grę na bardzo dużej intensywności. Na ten moment nie jesteśmy przygotowani by grać na tym poziomie kilkanaście tygodni z rzędu.

6

@Janiama Nie są gotowi, bo byli źle przygotowani do sezonu według mnie. Xavi poprzyjściu nie mógł tego poprawić na początku i gra była różna, raz graliśmy intensywnie, raz nie, potem w lutym miałte 2 tygodnie gdzie miał chyba prawie całą kadrę i to miało znaczenie w lutym i marcu, ale od powrotu z kadry widać, że odstajemy.

0

@Janiama może i tak, ale jak wytłumaczyc to że jak dupa się pali to po 80min gry nagle biegają i presuja znacznie mocniej niż przez cały mecz? To są te siły czy nie? :)

0

@Toretto Głowa. Psychicznie się zagonili do gry, jednak widać było problemy. Również trzeba brać pod uwagę, że Frankfurt również oddał piłkę i było odrobinę łatwiej o tworzenie sytuacji.

0

@Rewolucja123 tak, dodać warto fakt że frankfurt się czuł jakby grał u siebie. Doping całego camp Nou. Coś powinni zrobić z socios dorobkowiczami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?