La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

4

Kiedy Traore przyszedł do Barcy nie był wcale lepszy niz teraz, on po prostu wtedy był bardziej zdyscyplinowany i podawał piłkę do kolegów, teraz jest takim samotnikiem że szkoda słów, chyba trzeba mu powiedzieć że w Piłce nożnej można podawać, szkoda Desta i każdego PO który gra na jego stronie ;)

3

@kaamil1910 nie jest to topowy skrzydłowy, ale czemu wieszac po nim psy po wczorajszym meczu? Wchodzi w końcówce i zawsze tak da trochę szybkosci i mimo wszystko kilka wrzutek zrobi. Mając po drugiej stronie Dembele to już na prawdę niezła opcja do przyduszenia rywala i granie na wrrzutki. Wczoraj taka taktyka zaowocowała dwiema bramkami w doliczonym czasie gry.

0

@Toretto on od kilku spotkan gra dramatycznie, jest szybki i ma dobry drybling, ale nie gra zespołowo, dziwię się że zaden z Kolegów jeszcze mu nie "nawciskal"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?