La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

12

Masło za które niedawno płaciłem 5,50 zł jest w tym samym sklepie dzisiaj po 9,50. Jeśli ta drożyzna nie zmiecie z powierzchni ziemi tych pisowskich szkodników, to chyba będą rządzić już wiecznie jak Orban na Węgrzech.

3

@Przemek2323 nie zmiecie bo to będzie koło. Drogo to dopłaty rządowe jeszcze drożej to kolejne dopłaty rządowe i tak będzie się kręcić aż już kasy nie będzie nic a nic. Do sierpnia powinny być rekordowe ceny i może bezrobocie zacząć rosnąć wtedy zobaczymy

2

@Przemek2323 Zawsze chciałem zobaczyć jak było w PRLu

4

@Kgorecki2500 stałem z rodzicami parę razy po papier toaletowy bo sprzedawali po 2 rolki na głowę. I po świeży chleb przed świętami 6 godzin na zmianę z kolegą. Nie polecam xd

konto usunięte

0

@Przemek2323 Jakie maslo? sprawdze cene u siebie.

0

@Przemek2323 czeka nas kolejną reforma ala Balcerowicz, bo generalnie powolutku zmierzamy w kierunku Grecji i bańka pęknie.

5

@Przemek2323
u mnie masło kosztowało 5,5 teraz kosztuje 5,90:) nie wiem gdzie ty do sklepu chodzisz ale radze zmienić bo ktoś cię w balona robi, rosną ceny ale nie tak drastycznie jak piszesz

ludzie skąd wy bierzecie te ceny:)

rozumiem nie być za PIS, ale trochę zdrowego rozsądku i mniej kłamania

konto usunięte

1

@lucca87 A ludzie lykaja jak pelikany...

konto usunięte

0

@Przemek2323 To Ty w Niemczech mieszkasz, tam sprzedaja na sztuki.

0

@martin3131 masło Siedleckie 200g extra , sklep Topaz Minsk Mazowiecki, Kopernika 2.
To akurat tak mocno zdrożało, nie twierdzę że wszystko aż tak i wszędzie.

Sprawdz koniecznie i daj znać. Pojadę po masło nawet na drugi koniec Polski.

2

@Przemek2323 ja kupowałem w mleczarni miesiąc temu za 6,00zł. Wczoraj 6,20zł.
W auchan masło 82% 6,50zł.
Toruń.
Za 9zl to Ty chyba sklarowane kupowałeś..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?