- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
12
Masło za które niedawno płaciłem 5,50 zł jest w tym samym sklepie dzisiaj po 9,50. Jeśli ta drożyzna nie zmiecie z powierzchni ziemi tych pisowskich szkodników, to chyba będą rządzić już wiecznie jak Orban na Węgrzech.
3
@Przemek2323 nie zmiecie bo to będzie koło. Drogo to dopłaty rządowe jeszcze drożej to kolejne dopłaty rządowe i tak będzie się kręcić aż już kasy nie będzie nic a nic. Do sierpnia powinny być rekordowe ceny i może bezrobocie zacząć rosnąć wtedy zobaczymy
2
@Przemek2323 Zawsze chciałem zobaczyć jak było w PRLu
4
@Kgorecki2500 stałem z rodzicami parę razy po papier toaletowy bo sprzedawali po 2 rolki na głowę. I po świeży chleb przed świętami 6 godzin na zmianę z kolegą. Nie polecam xd
0
@Przemek2323 Jakie maslo? sprawdze cene u siebie.
0
@Przemek2323 czeka nas kolejną reforma ala Balcerowicz, bo generalnie powolutku zmierzamy w kierunku Grecji i bańka pęknie.
5
@Przemek2323
u mnie masło kosztowało 5,5 teraz kosztuje 5,90:) nie wiem gdzie ty do sklepu chodzisz ale radze zmienić bo ktoś cię w balona robi, rosną ceny ale nie tak drastycznie jak piszesz
ludzie skąd wy bierzecie te ceny:)
rozumiem nie być za PIS, ale trochę zdrowego rozsądku i mniej kłamania
1
@lucca87 A ludzie lykaja jak pelikany...
0
@Przemek2323 To Ty w Niemczech mieszkasz, tam sprzedaja na sztuki.
0
@martin3131 masło Siedleckie 200g extra , sklep Topaz Minsk Mazowiecki, Kopernika 2.
To akurat tak mocno zdrożało, nie twierdzę że wszystko aż tak i wszędzie.
Sprawdz koniecznie i daj znać. Pojadę po masło nawet na drugi koniec Polski.
2
@Przemek2323 ja kupowałem w mleczarni miesiąc temu za 6,00zł. Wczoraj 6,20zł.
W auchan masło 82% 6,50zł.
Toruń.
Za 9zl to Ty chyba sklarowane kupowałeś..