La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

konto usunięte

27

Drażni, ze kolejny rok z rzędu zostajemy upokorzeni w europejskich rozgrywkach.
2017 - 4:0 z PSG i 3:0 z Juve
2018 - 3:0 z Romą
2019 - 4:0 z Liverpoolem
2020 - 8:2 z Bayernem
2021 - 3:0 z PSG i później nie wyjście z grupy w następnym sezonie
2022 - doprowadzenie do wyniku 0:3 na „swoim” stadionie. Ostatecznie przegraliśmy jedną bramką, ale sam fakt, ze przegrywaliśmy trzema jest nie do pomyślenia. Jeszcze akcja z biletami tych pseudo kibiców.
Kolejny rok, kolejne kompromitacje. Najwięksi frajerzy ostatnich lat w Europie to Barca, takie są realia niestety i nic się nie zmieniło.
Klub zarządzany przez lata przez frajera i teraz wychodzi ilu frajerów jest wśród kibiców.

1

@DaPidejpi Dokładnie, podpisuje się pod tym, mądrze to napisałeś.

10

@DaPidejpi Dorzuciłbym porażkę 0:3 z Juve(i to Juve Pirlo) u siebie w LM 20/21. Ostatnia kolejka w grupie żeby zająć 1 miejsce nie może przegrać więcej niż 2 golami i przegrywamy. Skutek losowanie z 2 miejsca i mecz z PSG.

konto usunięte

5

@priest9999 o właśnie, dzięki ze mi o tym przypomniałeś. To tez było frajerstwo do potęgi. Mówiło się tyle, żeby nie przegrać wyżej niż 2:0 i oczywiście przegraliśmy wyżej xD

konto usunięte

2

@DaPidejpi 2021 i 3:0 z PSG? A nie 4:1? :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?