La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

7

Andres Iniesta:

Włoski futbol jest daleko w tyle za czołówką. Przepraszam, ale taka jest prawda. W Hiszpanii i w Niemczech chłopak, który ma 16-17 lat gra już w pierwszej drużynie. We Włoszech jest to nie do pomyślenia, a trenerzy mówią: Musi być gotowy fizycznie.

Ale co to znaczy być gotowym fizycznie?

Jeśli jesteś dobry i piłka przy nodze ci nie przeszkadza to wszystko inne nie ma znaczenia. W tym wieku ciało cały czas się rozwija, a doświadczenie można zdobyć tylko i wyłącznie grając.

Ludzie po czterdziestce grają we Włoszech i to powinno ich skłonić do myślenia. W Hiszpanii w wieku 33-34 lat jesteś już stary. W Niemczech podobnie, chyba że jesteś fenomenem takim jak Thomas Müller, Philipp Lahm czy Robert Lewandowski.

[Marca]

0

@Hubsao kilka lat temu się tak wypowiedział i w sumie miał rację
Teraz trochę tych młodych Włochów jest ;p
Wzięli sobie do serca jego rady :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?