- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 901 Culés
6
Bez jaj, robiąc zakupy na święta jak inflacja jest tylko 11 procent to ja nie wiem.
0
@Uukasz_93 Każdego inflacja dotyka w innym stopniu, bo każdy ma inne potrzeby i korzysta z różnych produktów w różnych ilościach. Dopiero to odkryłeś?
0
@maroon to tutaj z tych produktów którego nie używasz? Podaj cenę zamiennika i wejdź na inflację nizsza niż 14-16 % bo tyle jest realnie
1
@maniak33333 Ale przecież nie mówię, że tak nie jest. Ten wskaźnik oficjalny jest naciągany wedle aktualnych potrzeb ale też nie da się ujednolicić wskaźnika aby był miarodajny dla każdego. Jeśli ktoś się akurat buduje to odczuwa inflację o wiele mocniej niż ten, kto nie korzysta teraz z takich produktów.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon Każdy chyba je i pije? Na jedzeniu inflacja to jest 10 procent?
0
@maroon inflacja jest liczona na podstawie produktów codziennego użytku które muszą występować w życiu codziennym. Reszta inflacji o której mówimy to inwestycje zazwyczaj, bo budowa remont itp to inwestycje więc do życia codziennego Kowalskiego nie wliczają. Dlatego masz podane 11 % a realna jest 14-16 może więcej ciężko to obkicxgc
0
@Uukasz_93 No i jeśli na przykład ktoś je wiele rzeczy, które sam sobie wytworzy to choćby z tego powodu inaczej odczuwa inflację niż ktoś kto wszystko kupuje w sklepie. Ale nawet pomijając już taki przykład to każdy je co innego i używa produkty w innej ilości. Zresztą wcale nie podważam tego, że realna inflacja odbiega od tego wskaźnika, ale dla mnie ten wskaźnik i tak nic nie mówi. Ja inflację i tak odczuwam tylko i wyłącznie po tym co kupuję i używam.