La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

2

Od zawsze miałem wrażenie, że Camp Nou to bardziej teatr niż stadion. To jest do zauważenia gołym okiem. To co słychać na Camp Nou najgłośniej to odgłosy zachwytu po jakimś pięknym zagraniu, ale generalnie jest tam raczej spokojnie. Są jakieś śpiewy, jest czasem głośno ale tak raczej na luzie. To bardziej drużyna grająca ładne nakręca powoli cały stadion. Generalnie jedyny mecz który pamiętam, na którym publiczność zrobiła na mnie ogromne wrażenie to rewanż z PSG - tam był ogień. I żeby nie było, to nigdy nie było coś złego - tak po prostu było. Boli tylko obserwacja, jak Atletico, Real, Bayern czy chyba każdy klub z Anglii potrafi zgotować piekło dla drużyny gości i nieść swoich zawodników do zwycięstwa - tego w Barcelonie za często nie widziałem tylko tak jak wspomniałem, zazwyczaj było odwrotnie. Ale sprzedawanie biletów kibicom rywali to już jest jakiś żart. I ci ludzie są nazywani elitą tego klubu? Oni mają wpływ na jego losy? Coraz więcej bagna w tym klubie wychodzi na wierzch.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?