- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
6
Nie no to Neymar powinien być na tym wózku. https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1515985879474765828
3
@Encore Messi na wózku? Niech się P*erdolną w łeb xD
10
@Encore PR Ronalda i anty Messi na tego typu stronach to coś niebywałego
2
@Encore @Adi123456789 Na wózku powinien być i Messi i Neymar, a pchać obu powinien Mbappe
2
@P33ck Nie za bardzo,ale ok
1
@Adi123456789
Mbappe - 32 gole, 18 asyst
Neymar - 11 goli, 4 asysty
Messi - 8 goli, 13 asyst
I Mbappe jako jedyny na plus zasługuje w dwumeczu z Realem, bo reszta znikła
0
@PatrychoO PR Messiego i anty wszystkich innych na tej stronie jest to coś niebywałego :D
0
@Encore Messi się wozi i się będzie wiózł
0
@P33ck No tak,ale Messi chyba bezrobotny nie był i "coś tam" robił na boisku, nie?
1
@Bykunn kibice Barcelony i Messiego chwalą Messiego, SZOKUJĄCE
0
@PatrychoO xD szokujące że chwalą go bezwarunkowo i na przeciw faktom ;) chociaż w sumie masz rację, w ogóle. I dziwne że reszta piłkarskiego świata ma z tego bekę
1
@P33ck @Bykunn https://transfery.info/aktualnosci/lequipe-bez-litosci-dwie-gwiazdy-psg-z-kompromitujacymi-ocenami-neymar-niewiele-lepszy/163198
Chociażby L'Équipe uważa inaczej - dwumecz z Realem.
Tak to jest jak go się nie ogląda.
0
@Bagsik88 Oglądałem oba mecze PSG z Realem i uważam, że Messi zawiódł. W pierwszym meczu karnego nie trafił, a w drugim kompletnie zniknął...
Przed rozpoczęciem sezonu spodziewałem się, że staty równomiernie rozłożą się na trójkę Messi-Mbappe-Neymar, a mamy tak:
Mbappe - 32 gole, 18 asyst
Neymar - 11 goli, 4 asysty
Messi - 8 goli, 13 asyst
Deklasacja. Mbappe sam ciągnie ten wózek i jest centralną postacią tego zespołu. Nawet w dwumeczu z Realem był najlepszy z PSG
1
@P33ck Jakoś inni uważają inaczej.