La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

4

Tak dla przypomnienia. Galatasaraj męczarnie na wyjeździe, Eintracht zasłużyliśmy na porażkę w pierwszym meczu, w drugim mieli 16 strzałów, mogli nam minimum 5 wbić, wczoraj Cadiz 4 100% sytuację. A taktyka jest wiecznie ta sama wrzutka i Ferran Tores na boisku. Rok temu złapaliśmy zadyszkę dokładnie w tym samym momencie. Wczoraj nie było źle fizycznie. Obawiam się że sposób w jaki chcemy grać wymaga od zespołu perfekcji, a składu na perfekcje nie mamy. Czasem na prawdę grać innym sposobem a nie uparcie 80% posiadania i obawa na kontry.

konto usunięte

2

@tbas już trener Eintrachtu mówił swoim piłkarzom po wylosowaniu Barcy, ze to zespół bardzo dobry, ale taktycznie do rozpracowania. Ze nie dadzą rady jak przyjdzie przebłysk geniuszu Dembele, ale taktycznie wygrają. I tak było. Trener Eintrachtu wiedział od początki ze xavi taktycznie nie dojeżdża a efekt nowej miotły się skończy prędzej czy później. Nie oszukujmy się, trener z doświadczeniem z arabskiej ligi farmerów to jakiś żart.

3

@talizmo teraz już Xavi to żart nagle xD ochłońcie ludzie....

1

@talizmo efekt nowej miotły trwa mecz góra 3 a nie 15 kolejek z rzędu, nie wyciąga się zespołu z 10 miejsca na 2 z widoczną znaczna poprawa gry jadąc na efekcie nowej miotły, nie wygrywasz 4:0 na Santiago Bernabeu całkowicie dominując Real. Co z tego że przyszedł z kataru ? Nie ma doświadczenia? A jakie miał Guardiola jak przejmował pierwszy zespół ? Xavi ma wystarczająca wiedzę na temat piłki żeby wyciągnąć ten zespół na szczyt.

1

@Kinginiesta czeba go sprzedać bo przegraliśmy dwa mecze pierwszy raz od stycznia. I ja bym też sprzedał cały pierwszy skład bo przegrali dwa mecze.

1

@Kinginiesta Nikt nie wie ile trwa efekt nowej miotły. Tuchel na takim efekcie wygrał LM w Chelsea

0

@Jakchcesz Gdzie napisałem, że jest żartem? Odnieś sie może do taktyki na te mecze co wymieniłem, bo nic nie wnosisz do dyskusji.

0

@tbas a czy ja pisałem do Ciebie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?