La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

4

Matt Stinger to kapitalny, wybitny tatuażysta. Polecam obejrzeć jego dzieła na fb, to istne arcydzieła. Moim celem jest wydziarac się w paru miejscach i za takie wybitne tatuaże z przyjemnością wydałbym moje piniondze

3

@VegetaPolska to zapraszam na forum dla kryminalistów

konto usunięte

0

@VegetaPolska Ooooo :D
Ja robilem tatuaż u niego :D Ale akurat nie w stylu anime, w którym się specjalizuje i rzeczywiście jest wybitny.

0

@marcin62 hahahaah totalnie nie rozumiem odpowiedzi

0

@TheNekro94 chłop to terminator. Tylko nie wiem skąd on jest, bo ja z powiedzmy Zielonej Góry. Chcę sobie zrobić dziary i te mniejsze to wiadomo mogę tu pójść zrobić napis, czy też literkę która mam na czole. Natomiast te większe typu Goryla czy coś no to do byle kogo nie pojde, a widziałem niektórych dziary z anime z moich okolic i niestety nie satysfakcjonuje mnie to. Do tego typu tatuaży trzeba mieć duży talent. Inaczej ręka do amputacji, każdy szczegół ma znaczenie

konto usunięte

0

@VegetaPolska On ma obecnie swoje studio w Gliwicach. Bankai Tattoo Studio. Ma profil na instagramie.

4

@VegetaPolska żarcik nawiązujący do popularnego kiedyś stereotypu odnośnie ludzi posiadających tatuaże xd

0

@VegetaPolska Taa obserwuję go na insta, zajebiste tatuaże z anime :D ale podobno, jak gadałem z jakimś gościem, co się umawiał, terminy na rok w przód haha

0

@marcin62 aaa teraz rozumiem, no z tymi dziarami co mam plany to wyglądałbym trochę jak gangus ale to szczegół

konto usunięte

0

@skubi99 Fakt, około rok się czeka. I trzeba trafić w zapisy. No ale nie ma co się dziwić.

0

@skubi99 o ja pierdziele, rok qrna? Rozumiem trzy miesiące ale rok? No i też jaka cena takich tatuaży. Wiesz może.

0

@TheNekro94 Gliwice stosunkowo niedaleko ZG, do zg mam 45 km

konto usunięte

0

@VegetaPolska Ja 3 lata temu płaciłem za duży tatuaż 1,5 koła. Robił mi go z 8h. Obecnie pewnie coś około 2 kafli.

0

@TheNekro94 dwa tysie to znośnie. Myślałem że 5 w górę. A no i jakie to uczucie, no bo szczerze ci powiem, ból nie jest mi obcy, tyle razy ile się młotkiem walilem, wiertarki mi palce wkrecaly itp. To wiesz, natomiast jak to jest z bólem tatuaża

konto usunięte

0

@VegetaPolska Bez przesady... Aż tak to raczej nie. 2 do 3 koła maksymalnie podejrzewam.

0

@TheNekro94 a istnieje możliwość infekcji? Jakas gangrena czy coś..

konto usunięte

0

@VegetaPolska Gangrena? Haha, niee nie ma szans.

0

@TheNekro94 chodzi mi o ogół czy jest ryzyko jakiejs niemilej niespodzianki

konto usunięte

0

@VegetaPolska Jeśli nie masz uczulenia na tusz to nic się nie ma prawa stać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?