La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

2

Ciężko mi zrozumieć fakt, że sędziowie to jest jakaś nadzwyczajna kasta na którą nigdy nie można powiedzieć złego słowa. Każdy w futbolu jest oceniany i krytykowany bez ogródek - piłkarze, trenerzy, prezesi, dyrektorzy, nawet goście od przygotowania murawy, tylko nie sędziowie, o nich nigdy nie można rozmawiać i sami piłkarze i trenerzy też praktycznie zawsze są powsciagliwi w wypowiedziach na ich temat. A akurat w Hiszpanii to jest na tak beznadziejnym poziomie, najgorszym w Europie, że to jest wstyd i psuje to ligę, praktycznie w każdym meczu masa fatalnych błędów i wypaczanie wyników. Ale to się nigdy nie zmieni bo o biednych sedziach nie wolno rozmawiać a co dopiero powiedzieć coś nieprzychylnego.

2

@skakun95 Bo za krytykowanie sędziego wyłapiesz karę. Kluby powinny mieć jakiegoś specjalnego gościa, który by przychodził na konferencję, obrażał gównianych sędziów i wypadał na 3 miesiące z zawieszeniem.

0

@Tasde haha, pomysł mi się podoba, a tak na poważnie to też niezły absurd, że za krytykę sędziego masz karę. Możesz jechać z piłkarzami czy trenerami jak z furą gnoju jeśli uważasz że wykonują swoją pracę slabo i nie masz żadnych konsekwencji, ale jak już nieprzychylnie skomentujesz pracę świętej krowy sędziego to masz kary xD przecież to chore

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?