- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
0
13
@Emhyr spieprzyli pierwsza faze, ale bylbym ostrozny z hurraoptymizmem
0
@FioletoweOczy Nawet jeśli coś by im się tam udało to i tak się skompromitowali.
1
@Emhyr Ta Wojna niestety będzie się chyba jeszcze ciągnąć dość długo
0
@Emhyr Poki co to Rosja wygrywa drugą fazę...
5
@Emhyr Może i się skompromitowali, ale to nie znaczy, że przegrali wojnę.
0
@Cwaniak4 Jeśli chodzi z perspektywy Polski to raczej stety, że wojna będzie długa i rosja wykrwawi się na Ukrainie...
0
@masq w jaki sposób wygrywa druga fazę skoro praktycznie nic nie wiemy, a druga faza zaczęła się tak naprawdę z nocy z poniedziałku na wtorek?
To czy faktycznie wygrywa przekonamy się w maju, gdy będziemy coś więcej wiedziec.
0
@Nieznajomy Wojnę już przegrali. Mogą co najwyżej zminimalizować rozmiary porażki, lub liczyć na kompromitację Zachodu w kwestii odpuszczenia sankcji, etc.
Na ten moment Rosja:
- przyczyniła się do przyspieszonej procedury wejścia Finlandii i Szwecji do NATO. W czerwcu być może oba państwa będą nowymi członkami NATO.
- Cała Europa, może oprócz Serbii i Białorusi, stanęła po stronie Ukrainy.
- Zjednoczyła cały naród ukraiński
- Poniosła największe od drugiej wojny światowej straty w personelu oraz sprzęcie
- wizerunkowo skompromitowała się na wielu płaszczyznach
- znacząco ucierpiała gospodarczo
- do tej pory nie otworzyła swojej giełdy w celu umocnienia się rubla.
- przybliżyła gospodarczo Europę pod kuratelę amerykańską
- przyspieszyła reformy wojskowe m.in. w Polsce.
TEGO nie odwrócisz. Nie ma opcji. Jedynie można pudrować pewne zmiany i liczyć na zmianę np. Niemiec i Francji