La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1886 Culés

konto usunięte

4

Dest

Nie uważacie, że Dest jest odrobinę niedoceniany przez Xaviego? Od czasu meczu z Bayernem, który mu nie wyszedł mam wrażenie jakby musiał zrobić 3x tyle co jego konkurenci żeby zyskać uznanie w oczach trenera. Nie wiem albo brakuje mu konkretnej cechy, której wymaga Xavi albo go zwyczajnie nie traktuje sprawiedliwie.

0

@masq Xavi lubi robić z bocznych obrońców pomocników grających blisko środka i dlatego Alves w takich sytuacjach jest bardziej przydatny. Coś za coś

0

@masq Nie wiem co o tym myśleć. Szczerze, to mnie np. on jakoś nie zachwyca. Oczywiście, ma czasami dobre mecze, ale przeplata je też dużą ilością meczy, w których go po prostu nie widać.

2

@masq Uważam tak jak ty, gość ma potencjał a przy obecnych brakach na pozycjach LO, PO w piłce powinien dostawać więcej szans .

konto usunięte

0

@masq Dest jest zbyt drewniany dlatego go nie wystawia. Niepotrzebny jest na prawej stronie kolejny ofensywny grający do linii końcowej obrońca jeśli jest Dembele bo się dublują.

konto usunięte

0

@Sau_Ron to nadal więcej niż to co dają w ostatnich meczach jego konkurenci.

1

@masq Ja myślę, że gdyby nie kontuzja to Dest byłby należycie doceniany, bo ewidentnie się rozkręcał. A początki za kadencji Xaviego faktycznie miał słabe, więc to tylko jego wina.

2

@masq Szczerze mówiąc to nie uważam tak. Największym problemem Desta są jego urazy przez które nie ma ciągłości w grze. Do tego sam Amerykanin jeszcze do niedawna poziomem swojej gry nie powalał.

0

@masq jest coraz mocniej doceniany

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?