La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Jak możecie pisac ze barca prosta do odczytania i slaby mecz z naszej strony. Ludzie oni 3x w obramowanie trafili i powinni dostac co najmniej 1 karny, oprocz tego depay i dembele nie trafiali na "pusta". Rayo mialo 1 strzal. Zlitujcie sie. Nie mowie o sedziowaniu nawet

0

@Zawsze_Wierny obramowanie bramki było 2 razy. Karnego nie było. Słupek Dembele to spalony

0

@Zawsze_Wierny No właśnie też nie bardzo rozumiem głosy o dramatycznej grze. Jasne, wpadliśmy w kryzys aczkolwiek dzisiaj Barca nie zagrała źle. Problem był w skuteczności.

0

@Zawsze_Wierny Efekt? 0. Możemy się rozjeść ;) Na koniec liczy się to co wpadło do siatki, a wszystko pozostałe, to chusteczki na otarcie łez.

0

@Zawsze_Wierny piszą prosta bo pan redaktor komentator spod Krosna tak pitolił przez większość mecU, tacy to znawcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?