- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
0
Xavi jeszcze nie potrafi wychodzić z kryzysów. Efekt nowej miotły plus kilka nowych transferów zadziałało, ale teraz wychodzi brak doświadczenia w tego typu sytuacjach.
2
@Semafor80 albo to że przyszedł w listopadzie 2021 i przejął wypaloną drużynę, wygraliśmy kilka spotkać 4 bramkami i nagle kibice zaczęli myśleć że tryplet to mus.
Dajmy mu czas.
1
@Jakchcesz Czas trzeba dac to bez dwóch zdań. Ale wygraliśmy bo to było nowe. Teraz od meczu z Galata duża czesc zespołów wie co i jak zagramy. Xaviemu brakuje efektu zaskoczenia, planu B. Czy my wczoraj fizycznie zle wygladalismy? Na pewno nie gorzej od Rayo.
0
@tbas no to fakt, coś się ostatnio źle dzieje, drużyna gra wolniej, bardziej przewidywalnie. Plan B to jest Luuk de Jong i Pique/Araujo w polu karnym i wrzutki :D ale tak serio to wiem o co Ci chodzi. Z tym że nie zgadzam się że to tylko był efekt nowej miotły. Wygrywać z Sevillą, Atletico, Realem w takim stylu w jakim wygraliśmy to coś więcej niż efekt nowej miotły. Zobaczymy w przyszłym sezonie jak wszystko będzie bardziej uporządkowane.