La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

Kto według was jest lepszy w podanych kryteriach? NIE MOŻNA DAĆ ZNAKU RÓWNOŚCI! :D. Któryś musi przeważać.
- Luka Modrić
-Kevin de Bruyne

Oceniane są:
-technika
-wpływ na grę swojej drużyny
-skuteczność w wykańczaniu akcji
-antycypacja boiskowych zdarzeń
-decydujące momenty

Jak u was wygląda punktacja? Przypominam, że proszę o nie dawanie znaku równości. Któryś musi przeważyć w danej kategorii.

2

@Sau_Ron
Technika Modric
Wpływ KdB
Skuteczność KdB
Antycypacja KdB
Momenty Modric

1

@Sau_Ron
Luka ma magię, mam sentyment do Modrica jestem mocno subiektywny, ale też uwielbiam patrzeć jak gra Kevin. Ciężko wybrać.
Technika po stronie Modrica
Być może też czytanie gry
Reszta na ten moment KDB.

konto usunięte

2

@Sau_Ron
=
KDB
KDB
LM
KDB

1

@Sau_Ron
KDB
KDB
KDB
=
KDB

1

@Sau_Ron nienawidzę Realu, ale muszę niestety przyznać że Luka. Zawsze brsoz szanowałem tego gościa, uważam że bez niego nie byłoby żadnego CKM ponieważ to on był kluczowym elementem tej trójkii najmocniejszym ogniwem. No i potrafił też pociągnąć do spółki z Rakietą Chorwację do wicemajstra. Kevin Re Bruyne jest na dobrej drodze ale musi się jeszcze sporo napocić by udowodnić tyle co Modric.

1

@Sau_Ron moim zdaniem tylko w technice modric jest lepszy

1

@Sau_Ron Kevin ma coś takiego. Że on nie musi prowadzić piłki, grać jakoś widowiskowo, robić czegoś pod publiczkę. Ale zawsze te potknięcia piłki są proste ale kluczowe

1

@Sau_Ron
- Modrić
- Modrić
- KDB
- KDB
- Modrić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?