La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1651 Culés

12

Limitowana edycja czipsów Lays z wizerunkiem Leo i napisem G. O. A. T.

https://ibb.co/9TnNz1T

@Pawel13sz @Coutinho007 @leviOsa @Adi123456789 @DaPidejpi @Comfortable_ @PatrychoO

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 ciekawe czy u nas będą dostępne:>

konto usunięte

5

@Barca1992 Będą w Edycji GOAT, ale z z Lewym xd

1

@Barca1992 Oby, bo bym sobie kupił a paczuszkę zostawił na pamiątkę. :))

1

@Lionel_Messi10 biorę wszystkie

0

@Lionel_Messi10 Puszki po Pepsi też zbierasz na pamiątkę? :]

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom to akurat na złom zbiera

1

@HighestInTheRoom @Rust_Cohle akurat to mi nie potrzebne. ;))

1

@Lionel_Messi10 wszystko spoko
Ale czemu serowe :v

1

@kryhaa Ja uwielbiam serowe. :))

1

@Lionel_Messi10 Jeśli u nas będzie można kupić to oczywiście zakupie,ale serowe to jednak nie moje smaki :// No,ale opakowanie wygląda elegancko :D

1

@Lionel_Messi10 Są dostępne w Polsce?

1

@Pawel13sz Właśnie jeszcze nie ma, do wakacji powinny być. :))

0

@Lionel_Messi10 W Polsce będzie zdjęcie Lewandowskiego xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?