La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

konto usunięte

1

Jak pisałem kilka dni temu kupować ruski gaz będziemy nadal, ale drożej,bo pośrednika czyli Niemiec nasz (nie)rząd zrobił z nas frajerów Europy
@tomek8756 @michal26 @Kurkmen

1

@Barca1992 bez przesady. To my właśnie trzymamy twarde stanowisko w sprawie Rosji i cała Europa się powinna zjednoczyć. Zapłacimy więcej, ale trudno tu chodzi o wyższą sprawę, więc trzeba pochwalić taką postawę. Frajera i Europy to są Niemcy które kupują dalej od ruskich, a nie my.

3

@Barca1992 Tak łatwo przychodzi im wydawanie pieniędzy podatników..
@Toretto ale przecież nadal będziemy kupować od ruskich,tyle że za pośrednictwem Niemiec i to jeszcze drożej...ruscy i tak na tym zarabią..

3

@Toretto no to akurat fatalna informacja. Ruscy jak zarabiali, tak zarabiają dalej, a my tylko płacimy więcej...nie tak to powinno wyglądać, ale standardowo w Polsce się nie myśli logicznie.

@Barca1992 liczyłem, że mamy na tyle spore rezerwy, że wytrwamy do tej jesieni BEZ gazu z Rosji... masakra..

0

@tomek8756 nie byłbym taki pewny. Na ten moment być może i tak, bo takich tematów nie załatwia się w 5minut. Muszą trwać rozmowy z Niemcami. Inaczej byłoby to nielogiczne. Ja wiem, że ten rząd cały jest nielogiczny, ale bez przesady już :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?