- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2391 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2391 Culés
0
Jestem wielkim zwolennikiem Lewego w Barcelonie. Ale gdyby jednak tu nie trafił to widziałbym Roberta w Liverpoolu. Salah Lewy Mane to byłaby fantastyczna trójka a do tego są jeszcze Diaz Jota i Firmino.
4
@Janiama Myślę że Lewy w Liverpoolu mógłby zakręcić się koło 40 goli w lidze. I nie żartuję
0
@Janiama również bardzo go lubię, ale jest zbędny w tej drużynie
3
@MesQueUnClub96 Przy takich partnerach i tak ofensywnej grze jak najbardziej
0
@Rust_Cohle Dlaczego zbędny?
1
@MesQueUnClub96 Mane Salah i Jota+Diaz do tego, a i Firmino do pomocy
Nie ma potrzeby dokładać olbrzymia pensje Lewego bo i bez niego znakomicie sobie radzimy.
Wiadomo Lewy top topów, ale tej drużynie nie jest jakoś super potrzebny
0
@Janiama za duzy kocioł by był
ktos z nich albo nawet dwóch by odeszło
nikt z nich nie łapałby odpowiedniej ilosci minut wiec ciezko by było jakies gigantyczne liczby jakiegoś pojedynczego zawodnika
1
@Rust_Cohle akurat Firmino nie jest problemem, bo chłop jest cieniem siebie sprzed kilku lat. A Diaz i Jota pewnie by wchodzili za skrzydła, no i wiadomo że czasami za Lewego.
0
@Rust_Cohle Chicago Bull znakomicie sobie radziło a jednak wzięli do zespołu Dennisa Rodmana. Oczywiscie to może nie jest dobry przykład ale Lewandowski dałby dodatkową jakość Live
1
@kryhaa Firmino pewnie i tak odejdzie
1
@Janiama Ale on pewnie zostanie w Bayernie, bo go nie puszczą zwyczajnie.
Też bym go widział w Liverpoolu najchętniej, jeśli nie w Barcelonie. Przynajmniej miałby ze 3 lata szanse na LM, bo u nas to raczej wątpliwe.
1
@Janiama Wygląda na to, że nie :]
https://x.com/AnfieldWatch/status/1519730953526128648
https://x.com/AnfieldWatch/status/1519731251955093505