La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

konto usunięte

0

Jestem wielkim zwolennikiem Lewego w Barcelonie. Ale gdyby jednak tu nie trafił to widziałbym Roberta w Liverpoolu. Salah Lewy Mane to byłaby fantastyczna trójka a do tego są jeszcze Diaz Jota i Firmino.

konto usunięte

4

@Janiama Myślę że Lewy w Liverpoolu mógłby zakręcić się koło 40 goli w lidze. I nie żartuję

konto usunięte

0

@Janiama również bardzo go lubię, ale jest zbędny w tej drużynie

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 Przy takich partnerach i tak ofensywnej grze jak najbardziej

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Dlaczego zbędny?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Mane Salah i Jota+Diaz do tego, a i Firmino do pomocy
Nie ma potrzeby dokładać olbrzymia pensje Lewego bo i bez niego znakomicie sobie radzimy.

Wiadomo Lewy top topów, ale tej drużynie nie jest jakoś super potrzebny

0

@Janiama za duzy kocioł by był
ktos z nich albo nawet dwóch by odeszło
nikt z nich nie łapałby odpowiedniej ilosci minut wiec ciezko by było jakies gigantyczne liczby jakiegoś pojedynczego zawodnika

konto usunięte

1

@Rust_Cohle akurat Firmino nie jest problemem, bo chłop jest cieniem siebie sprzed kilku lat. A Diaz i Jota pewnie by wchodzili za skrzydła, no i wiadomo że czasami za Lewego.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Chicago Bull znakomicie sobie radziło a jednak wzięli do zespołu Dennisa Rodmana. Oczywiscie to może nie jest dobry przykład ale Lewandowski dałby dodatkową jakość Live

konto usunięte

1

@kryhaa Firmino pewnie i tak odejdzie

1

@Janiama Ale on pewnie zostanie w Bayernie, bo go nie puszczą zwyczajnie.
Też bym go widział w Liverpoolu najchętniej, jeśli nie w Barcelonie. Przynajmniej miałby ze 3 lata szanse na LM, bo u nas to raczej wątpliwe.

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?