La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

6


Śmiem twierdzić że Bayern obniżył loty wraz z odejściem Thiago, mimo iż wtedy grali jeszcze sezon z Flickiem. Nie mają już takiego regulatora w środku pola. Do tego odejście Flicka, gdzie dla mnie osobiście to fenomen i trener klasę ponad Nagelsman, a wisienką na torcie są kompletnie nie trafione transfery zeszłego lata.

Zawsze żałowałem odejścia zarówno Thiago jak i jego brata. Szkoda że trafili na prime time w Barcelonie Busquetsa, Xaviego i Iniesty, dodając do nich Fabregasa i Yaya Toure. Konkurencję bracia Alcantara, szczególnie Thiago, mieli potężna.

4

@FC1899Barca Benzema ze Złotą Piłką za ten sezon.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Z rywalizacją z Toure to pojechałeś :P

0

@FC1899Barca moim zdaniem najlepszy występ w półfinałach zaliczył rudy

konto usunięte

0

@FC1899Barca xd , 4 crossowe podania Thiago porównują do roli benzemy ? Xd to równie dobrze mogą tu wrzucić naszego Busiego. Kto to sklejał xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?