La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

konto usunięte

0

Powiem wam że jak Bayern da odejść kolejnemu filarowi zespołu za darmo (Lewy) to chyba trzeba będzie się wybrać na Sabener Straße. No przecież to co robi Hasan to jakieś escandalo. Ehh Karl że ty musiałeś odchodzić tak szybko...

konto usunięte

27

@MesQueUnClub96 Jak Ciebie Matka samego do Aldi nie puszcza po drugiej stronie, a ty chcesz iść na Sabener Straße

5

@Rust_Cohle Dodi to taki buntownik xd

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Myślisz że ja chodzę do Aldi? U mnie tylko prestiżowe sklepy typu Biedronka czy Żabka

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Biedronka xD

2

@MesQueUnClub96 myślisz że jesteś zabawny? U ciebie tylko żarty niczym kabaret i stand up

konto usunięte

0

@!34RC3!_0N4 czyli najlepsze.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Mają dobrą ofertę monsterkuf

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 w Lidlu kupon na -50% na drugiego Redbulla.
3.50zł za sztukę wychodzi

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Red Bull za mocny.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 na mnie działa bardziej ten klasyczny monster niz Red bulle

konto usunięte

1

@Rust_Cohle każdy ma różne odczucia.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Ty masz helikopter po redbullu?

konto usunięte

0

@Rust_Cohle aż tak to nie, ale czasami skaczę po ścianach

0

@MesQueUnClub96 Dostali Lewego za darmo, opłaca im się go też trzymać do końca kontraktu bo dostaną rok na znalezienie zastępcy.

konto usunięte

0

@Kubsoleon I wytrzasną kogoś z Championship...

0

@MesQueUnClub96 np Mitrovica

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?