- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1590 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1590 Culés
1
Według Was.
Kto jest najbardziej charakterystycznym/merytorycznym przedstawicielem prawicy na La Rambli?
Kto jest najbardziej charakterystycznym/merytorycznym przedstawicielem lewicy na La Rambli?
Bez zniewag i kłótni w komentarzach!
3
@Majkel34 to może być ciekawy post xD
1
@BART97 popcorn gotowy?
2
@michal26 z prawej i @sebasek99 z lewej
0
@Majkel34 tak ale jeszcze powinieneś dodać drugą grupę czyli najbardziej głupiego skrajnego lewaka i najbardziej głupiego skrajnego prawicowca xd byłoby Perfect
2
@NaFazieHitman dzięki za pochwałę :)
2
@NaFazieHitman przychylił bym się ale dodałbym jeszcze @YeastMoss chociaż nie sądzę żeby się klasyfikował jako lewica
3
@Majkel34 z prawej @michal26 z lewej chyba @Bykunn chociaż ciężko wybrać bo zawsze się z nimi w zasadzie nie zgadzam XD
1
@Majkel34 @michal26 jest najbardziej merytorycznym i kulturalnym konserwatywnym użytkownikiem na LR. Jeden z nielicznych, który na moje wpisy odpowiada treścią (bardzo ciekawą) a nie inwektywami czy zdaniami typu "już nic głupszego dzisiaj nie przeczytam", które nie wnoszą żadnej treści i uniemożliwiają rozmowę.
1
@Bykunn a ja? ;(
0
@Majkel34 myślałem że autora nie można wskazywać :D
3
@JohnA @Comentateiro bardzo miło czytać.
Zawsze staram się pisać przede wszystkim z kulturą i poszanowaniem czyjegoś zdania. Oczywiście czasem dorzucę pieprzu. Czasami też nie mam racji, a dyskusja wydaje się bez sensu, bo nikogo się "nie przekona", ale i w przekonaniu nie zawsze o to chodzi.
Ważne, by wymienić się poglądami i starać się coś wyciągnąć czy czegoś się dowiedzieć od drugiej strony.