La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1069 Culés

8

Piękny jest football naprawdę. Jak City strzeliło na 0-1 to byłem święcie przekonany, że to koniec...szacun dla Realu co zrobił i jak to zrobił. Nie rozumiem ludzi co piszą po każdym meczu Madrytu, fuks, szczęście itp. Ograli PSG pokonali Chelsea a teraz odprawili z kwitkiem City. Bardzo mocne ekipy tutaj nie ma fuksa. Czas by Barcelona zaczęła budować zespół na silnych szybkich wytrzymałych piłkarzach bo dzisiejsza piłka nie lubi flegmatyzmu. Można psioczyć na Real ale grają do końca i mają wiarę. I jeszcze jedno, brawa dla kibiców mega doping, po prostu kosmos...fajnie się ogląda takie mecze.

1

@Klimach fan Po takim meczu nawet kibic Barcelony lub Atletico musi czuć szacunek do największego rywala.
Kiedy wojna, to wojna, ale szacunek się należy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?