- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
0
Od 14 lat City jest szejkowe i w tym czasie tylko 5 razy udało się ugrać Mistrza Anglii. Za 3 odpowiada Pep. Do tego dorzucił 4 Puchary Ligi, Puchar Anglii i Superpuchar Anglii. W tym sezonie może dorzucić kolejne mistrzostwo. To są wybitne wyniki. Poprzedni trenerzy z epoki szejka razem wzięci nie wygrali tyle.
2
@arasz1819 Wybitnie też radzą sobie w LM. Rok w rok w czapę. Z takim budżetem to kompromitacja.
6
@Hosh Kompromitacja to 3 x 1/4, 1/2 oraz finał?
0
@arasz1819 żadne szejki nie wydały też aż takich sum, więc jakieś tam proporcje są :P
1
@Bagsik88 z Lyonem z pewnością kompromitacja.
Nie ma co umniejszac Pepowi, trener genialny co nie zmienia faktu, ze w LM jest taki, a nie inny format i juz nie raz nie dwa nie podołał taktycznie i faktycznie w pewnych momentach zabrakło tej elastyczności
1
@Hosh doszedł do finału LM, czego jego poprzednicy też nie zrobili. Dzisiaj masa klubów wydaje masę pieniędzy.
@Bagsik88 ludziki żyją doświadczeniami z Football Managera kompletnie odrealnieni niestety.
1
@Bagsik88 W takim stylu w jakim odpadali? Kompromitacja. W czapę z Lyonem 1:3 na własnym boisku xDˣᴰ, wygrać z Monaco 5:3, żeby przegrać potem 1:3, Tottenham to już kwintesencja wstydu, finał z Chelsea, gdzie z takim składem oddali 1 celny strzał... ale przynajmniej mieli większe posiadanie piłki.
No i mecz z Realem to także idealny przykład pełnych gaci w ekipie szejków.
1
@Rust_Cohle Lyon może i faktycznie.
@arasz1819 No na to wychodzi.
@Hosh Lyon ok, ale reszta:D Tottenham to nieuznana bramka/niestrzelony karny. Real/Chelsea/Liverpool to mocne ekipy, a nie przegrywał z nimi 4:0 czy wyżej.