- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 666 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 666 Culés
1
Już wypaleni trenerzy: Ancelotti i Mourinho pokazują, że jeszcze do końca wypaleni nie są. Choć może w ogóle nie byli wypaleni, tylko w ostatnich latach trenowali drużyny, z którymi ciężko coś wygrać: Napoli, Everton, Tottenham, Roma (choć tu szansa na trofeum jest)
2
@P33ck Generalnie Mourinho ostatnie lata trochę underrated, bo doprowadził Tottenham do finału pucharu, którego nie dali mu zagrać, a wcześniej zdobył ostatnie trofeum w gablocie United.
0
@Homeopata8989 Z Carletto to samo. Na luzie utrzymywał Everton w połowie tabeli (nie mówię, że to jakiś zajebisty wynik, ale warto spojrzeć gdzie teraz jest Everton), a na dodatek u niego Calvert-Lewin zagrał sezon życia. Nagle w Realu pod jego wodzą Militao gra fajny sezon, Vini od razu robi liczby, a Benz rozgrywa najlepszy sezon w karierze
0
@P33ck a z drugiej strony Carlo się nie odnalazł w bayernie, gdzie miał wszystko do budowy potęgi. Sezon, sezonowi nie równy. Mou w United oprócz trofeum w LE to wyglądał tragicznie, a zespół był rozwalony przez jego gierki i słynne już "poszukiwanie winnych". W totenhamie został znów potraktowany bardzo nie fajnie i nic mnie nie ucieszyło tak jak przegrany finał Kogutów. Każdy trener ma wzloty i upadki. Przypominam, że Carlo mniej więcej do lutego był zwalniany przez dziennikarzy i sympatyków Realu za zachowawczy styl, granie staruchami, brak rozwoju młodzieży. Teraz znów jest największym obok Benza bohaterem Madrytu. Ot taka przewrotność losu