- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
3
Zamiast zdjąć wszystko to teraz przeszliśmy w stan zagrożenia epidemicznego, xD. Ależ to jest cyrk na kółkach. Na jesieni pewnie znów hur, dur zamykać wszystko.
6
@Kurkmen zdejmują obostrzenia, konczą stan epidemii a niektórym dalej niedogodzisz...
0
@Bobo25 no ale moze być tak jak pisze, bo w Chinach znowu świrują na punkcie covida
0
@mrboom któż z nas przyszłość zna...
0
@mrboom Ale ludzie tak straszą od dłuższego czasu. Miało być wszystko pozamykane - nie było. Miały być poważne komplikacje poszczepienne dla ludzi, którzy brali - nie było. Miały być potężne ograniczenia, wręcz getta dla ludzi, którzy szczepić się nie chcieli - nie było. Dlatego prawdopodobieństwo kolejnego przejawu strachu i tchórzostwa jest bardzo małe, więc "hur, dur zamykać wszystko" raczej kolejny już raz się nie sprawdzi.
0
@Kurkmen Nie pozamykają już, nasz kraj jest praktycznie bankrutem, nie stać nas na kolejny lockdown.
0
@macio_944 coś Ci się chyba pomyliło, jak ja kogoś straszyłem ;)
Ja to akurat do sceptyków należę tej całej rozdmuchane pandemii
Napisałem tylko co się w Chinach dzieje
1
@mrboom Mea culpa - koniec końców miało być "ludzie" zamiast "Wy". Poprawione :)
2
@Kurkmen Dla mnie większym paradoksem jest, że ludzie którzy jeszcze niedawno odbierali niezaszczepionym na covid prawo do funkcjonowania w społeczeństwie dziś nie mają problemu, że do naszego kraju wjeżdzają i korzystają z całej infrastruktury osoby, które często nie mają podstawowych szczepień na poważniejsze choroby niż kaszel ;)