- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
0
Jakie plany na weekend? Ja będę kosił trawę.
2
@Kurkmen jadę do Wrocławia na komunię Siostrzeńca
0
@Rust_Cohle ile w kopertę wkładasz?
2
@Kurkmen Przygotowania na ostatni etap szkoły
1
@Kurkmen chyba 500ziko.
Jeśli Byłbym chrzestnym to dałbym pewnie o wiele więcej.
2
@Rust_Cohle no to i tak sporo.
0
@Kurkmen
Będziesz kosił gdzieś w okolicach Częstochowy?
Mam całą działkę do skoszenia
1
@Kurkmen Ja kosilem przedwczoraj, idealnie przed deszczem :)
0
@Rust_Cohle chciałbym teraz mieć komunie. Nie to co kiedyś, 100 w kopertę i elo. Teraz bez 500 zł nie wchodź ;)
1
@Rust_Cohle Kurde, ja daję 300 zł bratanicy. Trochę wstyd z mojej strony.
1
@bartas97 mazowieckie, kompletnie ten rejon. Dajesz 2tys i wjeżdżam.
0
@tristan87 żaden wstyd, mógłbyś nic nie dać. ;)
6
@tristan87 dlaczego wstyd. Dajesz tyle ile uważasz za słuszne lub na ile możesz sobie pozwolić
Chcesz to dam Ci pewniaczka na podwojenie xD
0
@JimMorrisonFCB no ja mam nadzieję, że przed deszczem się wyrobię.
1
@Kurkmen Grill plus nauka na maturkę z WOSu
2
@tristan87 daj jej kamień z napisem love. Fajna pamiątka
1
@Rust_Cohle Dawaj.
0
@Kgorecki2500 to lepiej grilla odłóż, a więcej czasu poświęć na przygotowania.
0
@Kurkmen co za różnica czy byś dostał 100 czy 500 jak i tak na oczy tej kasy byś nie widział hehe
0
@Kgorecki2500
Jak się czujesz przygotowany? Ja 5 lat temu napisałem na 54% chyba, potem patrzę na świadectwo i 92% napisało gorzej xd Jakoś tak
1
@Rust_Cohle to fakt. Zebrałem podobno 800 zł i nic z tego mi nie zostało, a rower nadal mam ;)
1
@Kurkmen No trudno żeby Ci się w rok rower zepsuł... :D
1
@bartas97 Chciałbym napisać tak na 60% + ale myślę, że ponad 50% będzie.
1
@Rust_Cohle Panie chciałbym być takim młodzieniaszkiem. Niestety, ale 27 lat na karku już jest :(
1
@Kurkmen Ja o 2lata starszy.