La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

0

W grę może wejść wymiana bernardo Silva za De Jonga. Ale to byłby win dla nas.

1

@Jestjakjest Nie wiem czy City jest na tyle specyficznie inteligentne, żeby oddawać nam B. Silvę w zamian za Frenkiego. :)

1

@Jestjakjest A jak Guardiola zrobi z De Jonga top a Bernardo się nie odnajdzie to wtedy będzie płacz :P

0

@Sau_Ron bernardo podobno chce odejść a city nie ma w zwyczaju trzymać zawodników, a taki de Jong bardzo pasuje Guardioli.

0

@Jestjakjest naprawdę wierzycie w to, że City pójdzie na taką wymianę bez dopłaty ze strony Barcelony?

0

@kuz Więc najlepiej nic nie róbmy, bo jak się nie uda "to wtedy będzie płacz".

0

@RosjaninBut Ja wolę zostać przy tym co jest dobre a może być lepsze, niż zamieniać to na coś dobrego co może być gorsze, prosta matematyka

0

@El Madridista. Nie wiem czy z dopłatą czy bez dopłaty oboje są wyceniani podobnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?